Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, by zapewnić odbiorcy jak najlepsze z niej korzystanie. Korzystanie ze strony oznacza akceptację tych plików. Możesz określić warunki przechowywania lub uzyskiwania dostępu do cookies za pomocą ustawień przeglądarki. 

Łukasz pacholski
e-investments

“Inwestycja w wiedzę wypłaca najlepsze odsetki”

Ukończ jeden z zaawansowanych kursów tradingowych i zdobąć środki tradingowe od 5000 do 300k $

Podczas trwania każdego kursu, otrzymujesz dodatkowe UPDATE-y RYNKU, ANALIZY DERIVATIVES czy SPOT

Łukasz pacholski
einvestments

“Inwestycja w wiedzę wypłaca najlepsze odsetki”

Ukończ jeden z zaawansowanych kursów tradingowych i zdobąć

środki tradingowe od 5000 do 300k $


Podczas trwania każdego kursu, otrzymujesz dodatkowe

UPDATE-y RYNKU, ANALIZY DERIVATIVES czy SPOT

Witaj na mojej stronie
Jest mi niezmiernie miło że tutaj trafiłeś. Nazywam się Łukasz Pacholski i od lat zajmuje się zarabianiem w Internecie. Moją specjalizacją jest trading i kryptowaluty. Współpracuję z największym projektem dotyczącym tej tematyki w Polsce jakim jest Mr.Advice Crypto and Trading. Przede wszystkim stawiam na edukację. Celem dla mnie nie jest kopiowanie gotowych sygnałów, a zrozumienie tego rynku, poruszania się po nim oraz samodzielność co w efekcie przekłada się na główną korzyść jaką jest stabilizacja finansowa i mnożenie kapitału. Wszystkiego Cię nauczymy.
Jeżeli tak jak ja, chciałbyś pracować z każdego miejsca na świecie w którym jest Internet, posiadając jedynie komputer lub telefon - to miejsce jest dla Ciebie. Dołącz do mojego zespołu i przekonaj się sam. Trafiłeś w idealne miejsce w idealnym czasie – hossa na horyzoncie. Wykorzystaj tę życiową szansę!

Sprawdź moje analizy TradingView

Dostępne produkty

AKTUALNOŚCI

Informacje zawarte na Łukasz Pacholski EIvestments, we wszystkich wideo, grafikach i wpisach dostepnych w internecie mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny.
Nie stanowią „rekomendacji” , nie są poradą inwestycyjną w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).
Zgodnie z powyższym autorzy nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne ( zakupowe ) podejmowane na podstawie treści zawartych we wszelkich materiałach znajdujących się na grupie.