Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, by zapewnić odbiorcy jak najlepsze z niej korzystanie. Korzystanie ze strony oznacza akceptację tych plików. Możesz określić warunki przechowywania lub uzyskiwania dostępu do cookies za pomocą ustawień przeglądarki. 

Opinie

Opinie członków naszej społeczności

Jeśli chodzi o Mr.Poradę, nie mam wątpliwości, że ​​jestem w odpowiednim miejscu i czasie. Ludzie, którzy tworzą tę społeczność, są najlepsi z najlepszych. Większość naszej działalności to edukacja, oparta na samodzielnej praktyce i setkach godzin spędzonych na zrozumieniu, jak działa rynek. Moim zdaniem każdy z nas - członków - to szczęściarz, więc trzymaj się i osiągaj sukces!

Marek K.
Członek Mr.Porada
Od 4 miesięcy

Mr.Porada to grupa ludzi z wielką pasją i ambicjami, którzy chcą zmienić swoje życie. Ludzi, którzy szukają dużej gotówki, ogromnej wiedzy i którzy będą latać, żeby spełnić marzenia.

Łukasz P.
Członek Mr.Porada
Od 2 miesięcy

Mr.Porada to grupa profesjonalnych traderów, psychologów tradingu oraz garstka ludzi chętnych do nauki od nich. Codziennie jest dużo wiedzy na temat kryptowalut, psychologii, marketingu i wielu innych dziedzin, a także gotowych do użycia dochodowych sygnałów na kryptowalutach. Dołącz do nas i przekonaj się sam.

Arek Z.
Członek Mr.Porada
Od 5 miesięcy

Mr.Porada to grupa, która przede wszystkim pokazała mi, że zarabianie online jest możliwe, jednak handel to maraton, a nie sprint. Jeśli będziesz przestrzegać zasad, które dostarcza Ci Mr.Porada, to dosłownie niemożliwe jest nie zarobić na dłuższą metę. Mr. Porada to także grupa ludzi, która ma ten sam cel - uczyć się i zarabiać, aby w przyszłości uzyskać wolność finansową. Bycie tutaj mówi mi, że w końcu jestem we właściwym miejscu z właściwymi ludźmi u boku w moim życiu. Wyobrażanie sobie siebie w ciągu 2 lat z tymi ludźmi, brzmi niesamowicie.

Adam P.
Członek Mr.Porada
Od 4 miesięcy