Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, by zapewnić odbiorcy jak najlepsze z niej korzystanie. Korzystanie ze strony oznacza akceptację tych plików. Możesz określić warunki przechowywania lub uzyskiwania dostępu do cookies za pomocą ustawień przeglądarki. 

O mnie

Łukasz Pacholski
Cześć!

Miło mi, że tutaj jesteś! To znaczy, że należysz do osób które widzą ogromny potencjał związany z zarabianiem na rynku kryptowalut, cenisz sobie „wolność” czas i możliwość zarabiania z każdego miejsca na świecie.

Rynek kryptowalut daje wiele możliwości zarabiania zaczynając od najbardziej znanych czyli FUTURES ( gra na dźwigni z możliwością zarabiania na wzrostach i spadkach ), HOLD czyli kup taniej sprzedaj drożej czy STAKING.
W każdym przypadku aby zarabiać długoterminowo potrzebna jest edukacja i od razu na starcie Ci powiem, to nie jest SPRINT to jest MARATON.

Na rynku kryptowalut jestem od 2018 roku, od samego początku próbowałem na własną rękę tradingu bez żadnej wiedzy, bez przygotowania mentalnego, nasłuchałem się o tym jak szybko można dorobić się "lambo", też tak chciałem. Możesz domyśleć się, jak się to skończyło...

W ciągu ostatniego roku opracowałem 4 autorskie skuteczne strategie którymi dzielę się z KURSACH SMART MONEY i SMART MONEY PRO.
Aktualnie jestem jedynym traderem i śmiało można powiedzieć ekspertem na Polskim YouTube, który pokazuje niezwykle skuteczną strategię jaką jest Smart Money.
Dlaczego ta strategia jest tak skuteczna ? Ponieważ jest to schemat jakim grają Banki, Fundusze i Grubasy. Wierzę, że podejmiesz słuszną decyzje, do zobaczenia "w środku" tego świata!

Niech Bitcoin będzie z Tobą

Informacje zawarte na portalu Łukasz Pacholski EINVESTMENT, we wszystkich wideo, grafikach i wpisach dostępnych w internecie mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji”  , nie są poradą inwestycyjną w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).
Zgodnie z powyższym autorzy nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne ( zakupowe ) podejmowane na podstawie treści zawartych we wszelkich materiałach znajdujących się na grupie.