Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, by zapewnić odbiorcy jak najlepsze z niej korzystanie. Korzystanie ze strony oznacza akceptację tych plików. Możesz określić warunki przechowywania lub uzyskiwania dostępu do cookies za pomocą ustawień przeglądarki. 

Kurs Smart Money

or log in to view this course.

Cześć z tej strony Łukasz Pacholski, Witam Cię serdecznie na moim kursie związanym za zarabianiem na rynkach finansowych.

Gratuluje Ci że tutaj jesteś,  w moim przekonaniu to świetna decyzja, ten kurs może zmienić Twoje życie finansowe tak jak zmienił moje. 

Kurs nagrywałem w Kostaryce, Miami, NY oraz w PL aby pokazać Ci jakie mozliowsci daje inwestycja w  wiedzę, 

Dzięki tej strategii mogę zarabiać z każdego miejsca na świecie, jedyne co potrzebuje to telefon laptop i oczywiście dostęp do internetu

W kursie przekażę Ci moją wiedzę związana ze strategia Smart Money oraz poznasz moje autorskie strategie dla rynku krypto walut.

Krok po kroku nauczysz się jak analizować rynek okiem grubasów, a finalnie jak na nim zarabiać.

Strategia Smart money  odnosi się do strategii handlowych wykorzystywanych przez graczy instytucjonalnych, banki czy tzw grubasów.

Najskuteczniejsza strategia na rynkach finansowych, strategia która kieruje rynkami finansowymi od zboża, ropę, zloty, forex czy krypto. 

Umieć zagrywać jak wieloryby to tak jak mieć kurę znoszącą złote jajka, ta wiedza pozwoli Ci zarabiać z każdego miejsca na świecie i na każdym rynku finansowym.

Pamiętaj aby obejrzeć dokładnie każdą lekcje krok po kroku, jest to bardzo istotne aby zrozumieć działania strategii Smart Money

Nie przedłużając, widzimy się na pierwszej lekcji, zaczynamy edukacje która niewątpliwe zmieni Twoje życie. 

– Teoretyczne i praktyczne przygotowanie do tradingu

– Możliwości zarabiania na rynku kryptowalut

– Psychologia, emocje, błędy początkujących inwestorów i traderów

– Jak robić analizę techniczna na platformie tradingview

– STRATEGIA OPARTA O PRICE ACTION

– STRATEGIA OPARTA O FORMACJE HARMONICZNĄ

– STRATEGIA WYCKOFF I SMART MONEY

– STRATEGIA BONUSOWA 

– SESJE LIVE Z OMÓWIENIEM STARTEGII

– SESJE INDYWIDUALNE 1:1 2x45min

*Po zdaniu egzaminu który ma na celu przygotować Cię  teoretycznie praktycznie do zagrywania pozycji na giełdzie Binance lub Bybit uzyskasz również dostęp do moich analiz FUTURES. 

*Dostęp do kursu oraz kanałów z analizami jest na 92 dni

Lessons