Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, by zapewnić odbiorcy jak najlepsze z niej korzystanie. Korzystanie ze strony oznacza akceptację tych plików. Możesz określić warunki przechowywania lub uzyskiwania dostępu do cookies za pomocą ustawień przeglądarki. 

Post

Wyckoff Na Bitcoinie Wróżbita Łukasz

Wyckoff Na Bitcoinie Wróżbita Łukasz

Zabawmy się dzisiaj w wróżbitę 🧙 Kiedy patrze na wykres ostatnimi dniami coraz częściej zaczynam szukać schematów akumulacji i dystrybucji według Wyckoffa.
Biorąc pod uwagę Halving na BTC oraz ogromne oczekiwania społeczności kryptowalut które mają nadzieje na wzrosty PRZED HALVINGIEM, choć historycznie takie miały zawsze jak do tej pory PO HALVINGU doszedłem do wniosku że „grubasy” mogą zagrać właśnie pod „ulice” ale tylko chwilowo dając im jak zawsze nadzieję, a później zbierając żniwa.

Idealnie pasuje mi tutaj właśnie wykres Wyckoffa, gdzie realizując mój scenariusz, który pewnie się nie wydarzy, ( zostawię go sobie jako moją wizje ) mógłby się utworzyć Wyckoff w Wyckoffie.

Co za brednie sobie pomyślisz, ale gdyby aktualna hipoteza potwierdziła się na H4 to na D1 mielibyśmy  utworzoną częściowo formacje Harmoniczną Gartleya lub Butterfly, w przypadku tej drugiej moglibyśmy zobaczyć zejście nawet do 2900 $ za BTC. Powiesz absurd, a ja Ci powiem że kiedyś na 100% tam dojdziemy. To moje zdanie, możesz się z nim nie zgadzać.

Za 3 tygodnie zweryfikujemy moje wróżenie z fusów.
LINK DO ANALIZY Dodaj komentarz

Powiązane posty