O mnie :)

Cześć !

Skoro tu zaglądasz tzn że interesuję Cię moja historia związana z zarabianiem w internecie.

Nazywam się Łukasz Pacholski na co dzień jestem ojcem i głową rodziny, pracuję na etacie i prowadzę własną działaność gospodarczą, ale wciąż zarabiam zbyt mało.

Jeszcze 2-3 lata temu pracując w restauracjach zarabiałem 4-5 tyś PLN miesięcznie, co starczyło na spokojne utrzymanie mojej rodziny, narzeczona nie musiała pracować, zajmowała się „ogniskiem domowym” a ja jak na głowę rodziny przystało przynosiłem siano do domu .
Praca w restauracji nie była moją wymarzoną, pracując całymi dniami przelatywało mi jak przez palce wczesne dzieciństwo mojej córeczki, cały czas byłem zmęczony, nic mi się nie chciało, ale musiałem tyrać żeby zarobić na chleb.

W 2016 roku udało mi się znaleźć pracę w swoim zawodzie, robię to co lubię, jestem nauczycielem Wychowania Fizycznego i instruktorem gimnastyki kompensacyjno-korekcyjne. Mam więcej czasu dla swojej rodziny, ale… no właśnie tu pojawia się ALE, zarabiam dużo mniej. 

W lutym 2018 roku postanowiłem znaleźć kolejne źródła dochodów,

ale nie chciałem poświęcać więcej czasu na pracę, nie chciałem by uciekało mi dzieciństwo mojego NAJWIĘKSZEGO SKARBU.

Zacząłem od kryptowalut, jednak trading jak to zazwyczaj bywa u nowicjuszy przyniósł mi tylko straty, teraz tylko holduje ( trzymam krypto długoterminowo ). Nie chciałem ograniczać się tylko do krypto gdzie rynek jest nieprzewidywalny.

Chciałem zarabiać pasywnie i mi się udało.

Zobaczyłem światełko w tunelu i podążałem tą drogą 


 Nie ważne gdzie jestem, nie ważne co robie naliczenia mam codziennie, niezmiennie od kiedy tylko zacząłem. Spędzam czas z rodziną, jem, śpie a HAJS i tak się zgadza, wpływa na moje konto 24/7 i wszyscy są zadowoleni.

Są ludzie którzy dzięki zarabianiu przez internet rzucili swoją prace bo zarabiają wystarczająco dużo mniejszym nakładem sił i czasu.

 

To wszystko co przeczytałeś to był mój początek, aktualnie minęło już 1.5 roku od kiedy buduje swoje źródła dochodu pasywnego w internecie w oparciu o rynek kryptowalut oraz o programy które dają mi takie możliwości, możliwości pomnażania mojego kapitału.
Aktualnie dzięki tym decyzją mogłem się zwolnić z etatu i mieć więcej czasu dla siebie i dla rodziny, spełniać swoje cele i marzenia… 
To była najlepsza decyzja w moim życiu !!!

NIECH HAJS BĘDZIE Z NAMI !!!!