EXW KANTOR KRYPTOWALUT

EX Wallet jest to nowa platforma której głównym produktem jest kantor kryptowalut w którym możemy wymieniać waluty FIAT na krypto i na odwrót oraz krypto na krypto. 
Kantor posiada niezbędne licencje aby działać na terenie UNII EUROPEJSKIEJ, posiada licencje inwestycyjną, bankowości oraz jako dostawca płatności wydaną przez Prezydenta ZEA.

EXW to nie tylko kantor, projekt ma do zaoferowania użytkownikom kilka bardzo ciekawie zapowiadających się produktów z których ja również będę chciał skorzystać, dzięki czemu będę mógł czerpać dodatkowe korzyści jeżeli firma będzie osiągała przychody. 

Szczegółową moją analizę EXW znajdziesz w poniższym materiale, mówię w nim o Twórcach, licencjach, weryfikuje firmy z którymi współpracuje EXW oraz omawiam produkty i możliwości potencjalnych zysków dzięki korzystaniu z produktów firmy.
Znajdziesz tam również materiały instruktażowe jak zacząć, jak się zarejestrować oraz „zamrozić” token EXW dzięki czemu możemy dostawać BONUS od 0 do 0.32 % dziennie właśnie w postaci  tokenów EXW które możemy wymienić na BITCOINA, ETHEREUM czy EURO.


Wszystkie dokumenty potwierdzające legalność i transparentność Exchange Wallet znajdziecie na stronie internetowej ( kliknij przycisk EXW REJESTRACJA by przenieść się na stronę ), przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji zalecam sprawdzenie firmy na własną rękę.

1️⃣ PRZED REJESTRACJĄ ZAPOZNAJ SIĘ Z ZASADAMI WSPÓŁPRACY 

2️⃣ ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM I ZASADAMI KANTORA EXW-WALLET 

3️⃣ PODCZAS REJESTRACJI PODAJ SWOJE PRAWDZIWE DANE I ZWERYFIKUJ SWOJE KONTO 

4️⃣ KORZYSTAJ Z PRODUKTÓW KANTORA BY MÓC OTRZYMYWAĆ BONUS EXW TOKEN

5️⃣ SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ POPRZEZ FB ABYM MÓGŁ DODAĆ CIĘ DO GRUPY