CLOUD TOKEN 6 – 12 % MIESIĘCZNIE

BONUS NA START

!!! UWAGA PRZED REJESTRACJĄ ZAPOZNAJ SIĘ Z ZASADAMI WSPÓŁPRACY !!!

1 ) Wpłacając kryptowaluty o wartości od 1000 $ do 2999 $ otrzymasz ode mnie BONUS NA START wysokości 10 % depozyty. BONUS otrzymasz w kryptowalucie USDT, ETH lub LTC

2 ) Chcąc wpłacić więcej niż 3000 $ przed dokonaniem depozytu skontaktuj się ze mną poprzez FACEBOOKA, mam dla Ciebie strategie która pozwoli Ci zarobić od 40 do 60 % w 3 miesiące !!!

INSTRUKCJE JAK ZACZĄĆ ZNAJDZIESZ PONIŻEJ,NA POCZĄTEK KILKA ZDAŃ NA TEMAT SAMEGO PROGRAMU 

Cloud Token Wallet to Portfel Kryptowalut który daje nam możliwość czerpania zysków tylko dlatego że trzymamy nasze kryptowaluty właśnie na Cloud Wallet. Chcąc dodatkowo zarabiać na naszych kryptowalutach udostępniamy nasze środki firmie która stworzyła Cloud Token Wallet – Jarvis AI czyli sztuczna inteligencja robiąca arbitraże między giełdami, arbitraże trójkątne na jednej giełdzie oraz tradująca naszym kapitałem. W zamian za udostępnienie naszych kryptowaluty na których firma zarabia dostajemy wynagrodzenie od 6 do 12 % w skali miesiąca z wartości naszego depozytu. 

💱Co ważne w dowolnym momencie możemy zrezygnować i wypłacić nasz kapitał. ( opłata manipulacyjna w pierwszych 30 dniach to 10 % prowizji przy wypłacie, później jest to 0 % ).

💵Nasze wynagrodzenie dostajemy w tokenie CTO którego możemy prze konwertować do Ethereum, w banalnie prosty sposób wysłać na np giełdę Bitbay, następnie zamienić na PLN i wysłać je na konto bankowe.

📌Na start CTO było warte 0.3 $, aktualnie jest to 0.475 $ czyli ponad 50 % wzrost ceny.  Firma pracuje na użytecznością tokena co może wpłynąć na wyższą cenę tokena CTO. Istotne jest to że cena CTO jest zależna od tego ile firma zarabia dzięki Jarvis, AI a nie jest związana w wpłatami użytkowników tak jak to było w PLUS TOKENIE. 

📌Cena 1 CTO może spaść, jeśli będzie więcej wypłat niż zarobków, dlatego firma pracuje nad większą użytecznością, takich jak sieć płatności z Pundi X i system rezerwacji podróży. Na przykład podczas korzystania z systemu rezerwacji zmniejszysz CTO w obiegu, a jednocześnie firma wpłaci więcej środków do funduszu rezerwowego (ponieważ mają one do 28% oszczędności na każdej rezerwacji i przekazując członkom tylko 10%, 18% wartości oszczędności wraca do rezerwy).

📌111 milionów dolarów znajduje się teraz w puli transakcji, a ich boty są połączone z 32 różnymi giełdami, a aż 40% tej kwoty jest przedmiotem obrotu w Binance.

 

💱Jak zacząć zarabiać na trzymaniu kryptowalut💱

1️⃣ Ściągnij aplikacje  📲CloudToken Wallet na Androida i IOS. ( film instruktażowy znajdziesz poniżej )

Podczas rejestracji użyj KODU 1252206955

2️⃣ Wpłać swoje kryptowaluty do Cloud Token Wallet, a następnie przetransferuj je do Jarvis AI, pierwsze naliczenia powinny się pojawić w ciągu 24-48h ( film instruktażowy znajdziesz poniżej). Jeżeli nie masz jeszcze konta na giełdzie kryptowalut zacznij od rejestracji na giełdzie Bitbay, instrukcje jak to zrobić znajdziesz w zakładce KRYPTOWALUTY I GIEŁDY 

3️⃣ Możesz reinwestować swoje zarobione CTO lub je konwertować i do ETH i wypłacać na zewnętrzną giełdę , wszystko zależy od Ciebie

PAMIĘTAJ ŻE KURS TAKICH KRYPTOWALUT JAK BTC, ETH, LTC BĘDZIE SIĘ ZMIENIAŁ, ZA KAŻDYM RAZEM KIEDY KURS PÓJDZIE W GÓRĘ CZY W DÓŁ TWÓJ KAPITAŁ WEJŚCIOWY MOŻE RÓWNIEŻ BYĆ WIĘKSZY LUB MNIEJSZY DLATEGO DLA OSÓB KTÓRE MAJĄ CO DO TEGO OBAWY SUGERUJE WPŁATĘ W USDT ( 1 USDT = 1$ )